Tag kontakt til os

Kontakt os allerede i dag, hvis du er interesseret i at høre nærmere om vores lejemål. Vi sidder klar til at rådgive dig om alt fra ledige lejemål, over udlejningsvilkår og kommende lejemål, der endnu ikke er annonceret på vores website.

Er du lejer og har brug for at kontakte os vedr. vedligeholdelse kan du skrive til os på service@ejmidtjylland.dk eller ringe til vores servicetelefon på tlf. 30 20 05 95.

Servicetelefonen er åben:

Mandag til torsdag kl. 9.00 til 14.00
Fredag kl. 9.00 til 12.00

Anne Sander
Anne Sander

Udlejning
anne@ejmidtjylland.dk
52 58 14 60

Anette Hansen
Anette Hansen

Udlejning
anette@ejmidtjylland.dk
21 99 66 44

Vinni Hynkemejer
Vinni Hynkemejer

Udlejningschef
vinni@ejmidtjylland.dk
30 42 76 44

Keld Bendtsen
Keld Bendtsen

Ejendomsansvarlig
keld@ejmidtjylland.dk
61 18 69 01

Lars Johansen
Lars Johansen

Tømrer

Jørgen Johansen
Jørgen Johansen

Tømrer

Ib Nielsen
Ib Nielsen

Tømrer

Kurt Jensen
Kurt Jensen

Maler

Jytte Andersen
Jytte Andersen

Maler

Jelte Louwsma
Jelte Louwsma

Gartner

Finn Bonnerup
Finn Bonnerup

Regnskabschef
finn@ejmidtjylland.dk
40 12 42 41

Morten Baisner
Morten Baisner

Økonomi- og administrationschef
morten@ejmidtjylland.dk
51 22 31 28

Jan Jørgensen
Jan Jørgensen

Direktør
jan@ejmidtjylland.dk
23 23 88 50